Kariéra

Volné pracovní pozice

  • Obchodní zástupce

    Obchodní zástupce/kyně

    Místo výkonu práce: Strakonice

    Náplň práce:

    • Aktivní vyhledávání nových zákazníků pro sériovou výrobu nábytku (zejména Německo) – větší obchodní řetězce
    • Vyhledávání nových obchodních příležitostí u stávajících zákazníků (zejména Německo, Rakousko a Švýcarsko)
    • Vedení obchodních jednání (i v německém jazyce)
    • Vyhledávání nových dodavatelů materiálů a komponentů
    • Obchodní cesty
    • Sledování aktuálních trendů v oblasti nábytku a využití potenciálu našich výrobních možností
    • Zpracování příslušné administrativy
    • Komunikace a reporty vedení

    Požadujeme:

    • SŠ vzdělání s maturitou
    • Vynikající komunikativní schopnosti
    • Reprezentativní a příjemné vystupování
    • Vyjednávací a organizační dovednosti
    • Zkušenost s obchodními jednáními v německém jazyce výhodou
    • Schopnost samostatného vedení jednání se zákazníky
    • Znalost NJ
    • Znalost AJ výhodou
    • Znalost práce na PC, znalost programu Helios výhodou
    • Pečlivost, zodpovědnost a aktivní přístup
    • Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

    Nabízíme:

    • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr ve stabilní rodinné firmě vyrábějící nábytek již více než 30 let
    • Bonusy za realizované prodeje
    • Notebook, mobilní telefon, firemní vozidlo pro služební cesty
    • Benefity – stravenkový paušál, bonusy, sleva na firemní výrobky a služby

    V případě zájmu pošlete životopis na e-mail kariera@lamivex.cz

  • Řidič/ka tahačů

    Řidič/ka tahačů

    Místo výkonu práce: ČR + EU

    • Přeprava zejména nábytku v demontu na paletách po ČR a po EU pomocí tahače s návěsem

    Požadujeme:

    • řidičský průkaz skupiny C+E
    • karta řidiče
    • platný profesní průkaz
    • platné psychotesty
    • spolehlivost

    Nabízíme:

    • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr ve stabilní rodinné firmě vyrábějící nábytek již 30 let
    • Volné víkendy
    • Možnost nástupu ihned
    • Benefity – diety, prémie, sleva na firemní výrobky a služby

V současné době máme všechny pracovní pozice obsazeny. Děkujeme za Váš zájem.