O nás

O nás

Společnost LAMIVEX s.r.o. je rodinná firma, která vznikla z Truhlářství Eva Mikešová a působí na českém trhu od roku 1992. Dnes patří společnost mezi největší výrobce nábytku z lamina v České republice.

Se vznikem společnosti LAMIVEX s.r.o. v roce 2003 se výroba přestěhovala do Strakonic nacházejících se nedaleko hranic s Rakouskem a Německem, což firmě poskytlo jistou výhodu. V nově vybudované hale o rozloze okolo 5 000 m² se nacházely jak výrobní, tak skladovací prostory, ale i administrativní zázemí.

V roce 2014 se skladovací prostory přemístily na nově vzniklou pobočku ve Strakonicích. Tím se uvolnilo další místo pro nové stroje a vznikla tak možnost dalšího rozvoje výroby. 

Díky rozsáhlým výrobním prostorám a rozmanitostí výrobních strojů je společnost LAMIVEX s.r.o. schopna vyrábět širokou škálu sériového nábytku, bytových doplňků, čalouněného nábytku a atypického nábytku na míru.

Koncept společnosti se řídí těmito základními pravidly: 

široký sortiment
Široký sortiment
příznivé ceny
Příznivé ceny
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita
Rychlost dodáni
Rychlost dodáni

Společnost se snaží neustále zlepšovat a implementovat nejnovější trendy v oblasti nábytku. V současné době se zaměřuje zejména na zautomatizování výroby a neustálé vylepšování kvality dodávaných produktů.