O nás

Kdo jsme

Společnost LAMIVEX s.r.o., rodinná firma, která vznikla z Truhlářství Eva Mikešová, má bohatou historii sahající až do roku 1992. Od té doby aktivně působí na českém trhu a dnes patří mezi největší výrobce nábytku z lamina v České republice.

V roce 2003 došlo ke klíčovému okamžiku, kdy se výroba přemístila do moderních prostorů v Strakonicích, nedaleko hranic s Rakouskem a Německem. Nově vybudovaná hala o rozloze okolo 5 000 m² poskytla společnosti nejen prostorné výrobní a skladovací prostory, ale také moderní administrativní zázemí.

V roce 2014 došlo k dalšímu posunu, kdy se skladovací prostory přesunuly do nově vybudované pobočky ve Strakonicích. Tím se uvolnilo další místo pro nové stroje a vznikly nové možnosti pro rozvoj výroby.

Díky rozsáhlým výrobním prostorám a moderní technologii disponuje společnost LAMIVEX s.r.o. schopností vyrábět širokou škálu sériového nábytku, bytových doplňků, čalouněného nábytku a atypického nábytku na míru. Naše vášeň pro kvalitu a inovace nás pohání k neustálému zdokonalování a poskytování nejlepších produktů pro naše zákazníky.

Koncept společnosti se řídí těmito základními pravidly: 

široký sortiment
Široký sortiment
příznivé ceny
Příznivé ceny
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita
Rychlost dodáni
Rychlost dodáni

Společnost se snaží neustále zlepšovat a implementovat nejnovější trendy v oblasti nábytku. V současné době se zaměřuje zejména na zautomatizování výroby a neustálé vylepšování kvality dodávaných produktů.

 

Naše výroba

Vnitřní oznamovací systém

Tento oznamovací systém je určen zaměstnancům LAMIVEX s.r.o. a dalším osobám dle § 2 odst. 3 písm. b), h) a i) zákona o ochraně oznamovatelů.
Oznámení lze podat u příslušné osoby: Jana Žejdlová, e-mail: zejdlova@lamivex.cz
LAMIVEX s.r.o. vylučuje přijímání oznámení od osoby, která pro povinný subjekt nevykonává práci nebo jinou obdobnou činnost podle § 2 odst. 3 písm. a), b), h) nebo i) zákona o ochraně oznamovatelů.
Dále je dle zákona o ochraně oznamovatelů oprávněn se oznamovatel obrátit na Ministerstvo spravedlnosti, a to prostřednictvím oznamovacího systému ministerstva zde:https://oznamovatel.justice.cz/chci-podat-oznameni/.